Permissions Lock (8.x-1.0-alpha1) - en to oc translation catalogue (5 entries)

en: The configuration options have been saved.
oc: Las opcions de configuracion son estadas enregistradas.

en: Save
oc: Enregistrar

en: Roles
oc: Ròtles

en: authenticated user
oc: utilizaire identificat

en: Use the site in maintenance mode
oc: Utilizar lo site en mòde mantenença
