Permissions Lock (8.x-1.0-alpha1) - en to sv translation catalogue (6 entries)

en: The configuration options have been saved.
sv: Inställningarna har sparats.

en: Save
sv: Spara

en: Roles
sv: Roller

en: Permissions
sv: Behörigheter

en: authenticated user
sv: inloggad användare

en: Use the site in maintenance mode
sv: Använd webbplatsen i underhållsläge
