Permissions Lock (8.x-1.0-alpha1) - en to ar translation catalogue (6 entries)

en: The configuration options have been saved.
ar: تم حفظ خيارات الضبط.

en: Save
ar: حفظ

en: Roles
ar: الأدوار

en: Permissions
ar: الصلاحيات

en: authenticated user
ar: مستخدم معرف

en: Use the site in maintenance mode
ar: استخدام الموقع في وضع الصيانة
