Permissions Lock (8.x-1.0-alpha1) - en to bo translation catalogue (6 entries)

en: The configuration options have been saved.
bo: སྒྲིག་འགོད་ཀྱི་གདམ་ཚན་ཉར་ཚགས་བྱས་ཟིན།

en: Save
bo: ཉར་ཚགས

en: Roles
bo: འགན་ནུས

en: Permissions
bo: སྤྱོད་དབང

en: authenticated user
bo: ཆོག་མཆན་ཡོད་པའི་སྤྱོད་མཁན

en: Use the site in maintenance mode
bo: ཉམས་བཟོའི་རྣམ་པའི་འོག་ཏུ་དྲ་ཚིགས་སྤྱོད་པ
