Permissions Lock (8.x-1.0-alpha1) - en to da translation catalogue (6 entries)

en: The configuration options have been saved.
da: Indstillingerne er blevet gemt.

en: Save
da: Gem

en: Roles
da: Roller

en: Permissions
da: Tilladelser

en: authenticated user
da: godkendt bruger

en: Use the site in maintenance mode
da: Brug sitet i vedligeholdelsestilstand
