Permissions Lock (8.x-1.0-alpha1) - en to fr translation catalogue (6 entries)

en: The configuration options have been saved.
fr: Les options de configuration ont été enregistrées.

en: Save
fr: Enregistrer

en: Roles
fr: Rôles

en: Permissions
fr: Droits

en: authenticated user
fr: utilisateur authentifié

en: Use the site in maintenance mode
fr: Utiliser le site en mode maintenance
