Permissions Lock (8.x-1.0-alpha1) - en to gl translation catalogue (5 entries)

en: The configuration options have been saved.
gl: Gardáronse as opcións de configuración.

en: Save
gl: Gardar

en: Permissions
gl: Permisos

en: authenticated user
gl: usuario autenticado

en: Use the site in maintenance mode
gl: Use o sitio en modo de mantemento
