Permissions Lock (8.x-1.0-alpha1) - en to kk translation catalogue (5 entries)

en: The configuration options have been saved.
kk: Конфигурация сақталды

en: Save
kk: Сақтау

en: Roles
kk: Рөлдер

en: Permissions
kk: Құқықтары

en: authenticated user
kk: тіркелген пайдаланушы
