Permissions Lock (8.x-1.0-alpha1) - en to km translation catalogue (6 entries)

en: The configuration options have been saved.
km: បាន​រក្សាទុក​ជម្រើស​ការ​កំណត់រចនាសម្ព័ន្ធ ។

en: Save
km: រក្សា​​ទុក​​

en: Roles
km: តួនាទី​

en: Permissions
km: សិទ្ធិ

en: authenticated user
km: អ្នកប្រើ​ដែល​បាន​ផ្ទៀងផ្ទាត់​ភាព​ត្រឹមត្រូវ

en: Use the site in maintenance mode
km: ប្រើ​តំបន់​បណ្តាញ​នៅ​ក្នុង​របៀប​តំហែ​ទាំ
