Permissions Lock (8.x-1.0-alpha1) - en to no translation catalogue (6 entries)

en: The configuration options have been saved.
no: Innstillingene er lagret.

en: Save
no: Lagre

en: Roles
no: Roller

en: Permissions
no: Tillatelser

en: authenticated user
no: autentisert bruker

en: Use the site in maintenance mode
no: Bruke nettstedet når det er i vedlikeholdsmodus
