Permissions Lock (8.x-1.0-alpha1) - en to sk translation catalogue (6 entries)

en: The configuration options have been saved.
sk: Nastavenia konfigurácie boli uložené.

en: Save
sk: Uložiť

en: Roles
sk: Kategórie používateľov

en: Permissions
sk: Oprávnenia

en: authenticated user
sk: prihlásený používateľ

en: Use the site in maintenance mode
sk: Používať stránku v režime údržby
