persian_date (8.x-1.1) - en to cs translation catalogue (16 entries)

en: Select list
cs: Seznam

en: 1 minute
cs: 1 minuta

en: About
cs: Popis

en: Date and time
cs: Datum a čas

en: 5 minute
cs: 5 minuta

en: 15 minute
cs: 15 minut

en: Time increments
cs: Časové přírůstky

en: 10 minute
cs: 10 minut

en: 30 minute
cs: 30 minut

en: Month/Day/Year
cs: Měsíc/Den/Rok

en: Day/Month/Year
cs: Den/Měsíc/Rok

en: Year/Month/Day
cs: Rok/Měsíc/Den

en: Time type
cs: Typ času

en: 24 hour time
cs: 24hodinový

en: 12 hour time
cs: 12hodinový

en: 0 seconds
cs: 0 sekund
