persian_date (8.x-1.1) - en to eu translation catalogue (12 entries)

en: Select list
eu: Aukeratu zerrenda

en: 1 minute
eu: minutu 1

en: About
eu: (r)i buruz

en: Date and time
eu: Data eta ordua

en: 5 minute
eu: 5 minutu

en: 15 minute
eu: 15 minutu

en: 10 minute
eu: 10 minutu

en: 30 minute
eu: 30 minutu

en: Month/Day/Year
eu: Hilabetea/Eguna/Urtea

en: Day/Month/Year
eu: Eguna/Hilabetea/Urtea

en: Year/Month/Day
eu: Urtea/Hilabetea/Eguna

en: 0 seconds
eu: 0 segundu
