persian_date (8.x-1.1) - en to fr translation catalogue (19 entries)

en: Select list
fr: Liste de sélection

en: About
fr: À propos

en: Date and time
fr: Date et heure

en: 5 minute
fr: 5 minutes

en: 15 minute
fr: 15 minutes

en: Time increments
fr: Incréments de temps

en: 10 minute
fr: 10 minutes

en: 30 minute
fr: 30 minutes

en: Date part order
fr: Ordre des fragments de date

en: Month/Day/Year
fr: Mois/Jour/Année

en: Day/Month/Year
fr: Jour/Mois/Année

en: Year/Month/Day
fr: Année/Mois/Jour

en: Time type
fr: Type d'horodatage

en: 24 hour time
fr: Temps sur 24 heures

en: 12 hour time
fr: Temps sur 12 heures

en: 0 seconds
fr: 0 seconde

en: Date part order: @order
fr: Ordre des fragments de date : @order

en: Time type: @time_type
fr: Type d'heure : @time_type

en: Time increments: @increment
fr: Incrémentations de temps : @increment
