persian_date (8.x-1.1) - en to gu translation catalogue (10 entries)

en: Select list
gu: પસંદગી યાદી

en: 1 minute
gu: ૧ મિનિટ

en: About
gu: વિશે

en: 5 minute
gu: ૫ મિનિટ

en: 15 minute
gu: ૧૫ મિનિટ

en: 10 minute
gu: ૧૦ મિનિટ

en: 30 minute
gu: ૩૦ મિનિટ

en: Month/Day/Year
gu: મહિનો / દિવસ / વર્ષ

en: Day/Month/Year
gu: મહિનો / દિવસ / વર્ષ

en: 0 seconds
gu: 0 સેકન્ડ
