persian_date (8.x-1.1) - en to id translation catalogue (11 entries)

en: Select list
id: Daftar pilihan

en: 1 minute
id: 1 menit

en: About
id: Tentang

en: Date and time
id: Tanggal dan waktu

en: 5 minute
id: 5 menit

en: 15 minute
id: 15 menit

en: 10 minute
id: 1o menit

en: 30 minute
id: 30 menit

en: Time type
id: Tipe waktu

en: 0 seconds
id: 0 detik

en: Time type: @time_type
id: Tipe waktu: @time_type
