persian_date (8.x-1.1) - en to oc translation catalogue (9 entries)

en: Select list
oc: Lista de seleccion

en: 1 minute
oc: 1 minuta

en: About
oc: A prepaus

en: Date and time
oc: Data e ora

en: 5 minute
oc: 5 minutas

en: 15 minute
oc: 15 minutas

en: Time increments
oc: Incréments de temps

en: 10 minute
oc: 10 minutas

en: 30 minute
oc: 30 minutas
