persian_date (8.x-1.1) - en to pl translation catalogue (20 entries)

en: Select list
pl: Lista wyboru

en: 1 minute
pl: 1 minuta

en: About
pl: O stronie

en: Date and time
pl: Data i czas

en: 5 minute
pl: 5 minut

en: 15 minute
pl: 15 minut

en: Time increments
pl: Przyrosty czasu

en: 10 minute
pl: 10 minut

en: 30 minute
pl: 30 minut

en: Date part order
pl: Kolejność elementów daty

en: Month/Day/Year
pl: Miesiąc/Dzień/Rok

en: Day/Month/Year
pl: Dzień/Miesiąc/Rok

en: Year/Month/Day
pl: Rok/Miesiąc/Dzień

en: Time type
pl: Typ czasu

en: 24 hour time
pl: Czas 24 godzinny

en: 12 hour time
pl: Czas 12 godzinny

en: 0 seconds
pl: 0 sekund

en: Date part order: @order
pl: Kolejność elementów daty: @order

en: Time type: @time_type
pl: Typ czasu: @time_type

en: Time increments: @increment
pl: Przyrosty czasu: @increment
