persian_date (8.x-1.1) - en to th translation catalogue (8 entries)

en: Select list
th: รายการที่เลือก

en: 1 minute
th: 1 นาที

en: About
th: เกี่ยวกับ

en: Date and time
th: วันที่และเวลา

en: 5 minute
th: 5 นาที

en: 15 minute
th: 15 นาที

en: 10 minute
th: 10 นาที

en: 30 minute
th: 30 นาที
