persian_date (8.x-1.1) - en to uk translation catalogue (20 entries)

en: Select list
uk: Список вибору

en: 1 minute
uk: 1 хвилина

en: About
uk: Про модуль

en: Date and time
uk: Дата та час

en: 5 minute
uk: 5 хвилин

en: 15 minute
uk: 15 хвилин

en: Time increments
uk: Проміжки зростання часу

en: 10 minute
uk: 10 хвилин

en: 30 minute
uk: 30 хвилин

en: Date part order
uk: Послідовність складових дати

en: Month/Day/Year
uk: Місяць/День/Рік

en: Day/Month/Year
uk: День/Місяць/Рік

en: Year/Month/Day
uk: Рік/Місяць/День

en: Time type
uk: Тип часу

en: 24 hour time
uk: 24 годинний

en: 12 hour time
uk: 12 годинний

en: 0 seconds
uk: 0 секунд

en: Date part order: @order
uk: Послідовність складових дати: @order

en: Time type: @time_type
uk: Тип часу: @time_type

en: Time increments: @increment
uk: Проміжки збільшення часу: @increment
