persian_date (8.x-2.0) - en to km translation catalogue (13 entries)

en: Sunday
km: អាទិត្យ

en: Monday
km: ច័ន្ទ

en: Tuesday
km: អង្គារ

en: Wednesday
km: ពុធ

en: Thursday
km: ព្រហស្បតិ៍

en: Friday
km: សុក្រ

en: Saturday
km: សៅរ៍

en: Year
km: ឆ្នាំ

en: Month
km: ខែ

en: Day
km: ថ្ងៃ

en: Select list
km: ជ្រើស​បញ្ជី

en: About
km: អំពី

en: Date and time
km: កាល​បិរច្ឆេទ និង​ពេល​វេលា
