persian_date (8.x-2.0) - en to mn translation catalogue (11 entries)

en: Sunday
mn: Ням

en: Monday
mn: Даваа

en: Tuesday
mn: Мягмар

en: Wednesday
mn: Лхагва

en: Thursday
mn: Пүрэв

en: Friday
mn: Баасан

en: Saturday
mn: Бямба

en: Year
mn: Жил

en: Month
mn: Сар

en: Day
mn: Өдөр

en: Date and time
mn: Огноо цаг
