Persian Date for Drupal 8 (8.x-3.12) - en to ga translation catalogue (11 entries)

en: Sunday
ga: Dé Domhnaigh

en: Monday
ga: Dé Luain

en: Tuesday
ga: Dé Máirt

en: Wednesday
ga: Dé Céadaoin

en: Thursday
ga: Déardaoin

en: Friday
ga: Dé hAoine

en: Saturday
ga: Dé Sathairn

en: Year
ga: Bliain

en: Month
ga: Mí

en: Day
ga: Lá

en: 1 minute
ga: Nóiméad amháin
