Persian Date for Drupal 8 (8.x-3.14) - en to az translation catalogue (17 entries)

en: Sunday
az: Bazar günü

en: Monday
az: Bazar ertəsi

en: Tuesday
az: Çərşənbə axşamı

en: Wednesday
az: Çərşənbə

en: Thursday
az: Cümə axşamı

en: Friday
az: Cümə

en: Saturday
az: Şənbə

en: Year
az: İl

en: Month
az: Ay

en: Day
az: Gün

en: Hour
az: Saat

en: Minute
az: Dəqiqə

en: Second
az: Saniyə

en: Select list
az: Siyahı seçin

en: 1 minute
az: 1 dəqiqə

en: About
az: Haqqında

en: Date and time
az: Tarix və saat
