Persian Date for Drupal 8 (8.x-3.14) - en to et translation catalogue (55 entries)

en: Sunday
et: pühapäev

en: Monday
et: Esmaspäev

en: Tuesday
et: Teisipäev

en: Wednesday
et: Kolmapäev

en: Thursday
et: Neljapäev

en: Friday
et: Reede

en: Saturday
et: Laupäev

en: Year
et: Aasta

en: Month
et: Kuu

en: Day
et: Päev

en: Hour
et: Tund

en: Minute
et: Minut

en: Second
et: Sekund

en: Select list
et: Valikvastustega nimekiri

en: 1 minute
et: 1 minut

en: About
et: Programmist

en: Date and time
et: Kuupäev ja kellaaeg

en: 5 minute
et: 5 minutit

en: 15 minute
et: 15 minutit

en: Time increments
et: Aja juurdekasvu suurus

en: 10 minute
et: 10 minutit

en: 30 minute
et: 30 minutit

en: Format: %format. Leave blank to use the time of form submission.
et: Vormindus: %format. Jäta tühjaks kui soovid kasutada vormi postitamise aega.

en: Date part order
et: Kuupäeva osa järjekord

en: Month/Day/Year
et: Kuu/Päev/Aasta

en: Day/Month/Year
et: Päev/Kuu/Aasta

en: Year/Month/Day
et: Aasta/Kuu/Päev

en: Time type
et: Aja tüüp

en: 24 hour time
et: 24 tunni kellaja formaat

en: 12 hour time
et: 12 tunni kellaja formaat

[ctx: Abbreviated weekday]
en: Sun
et: P

[ctx: Abbreviated weekday]
en: Mon
et: E

[ctx: Abbreviated weekday]
en: Tue
et: T

[ctx: Abbreviated weekday]
en: Wed
et: K

[ctx: Abbreviated weekday]
en: Thu
et: N

[ctx: Abbreviated weekday]
en: Fri
et: R

[ctx: Abbreviated weekday]
en: Sat
et: L

[ctx: Abbreviated weekday]
en: Su
et: P

[ctx: Abbreviated weekday]
en: Mo
et: E

[ctx: Abbreviated weekday]
en: Tu
et: T

[ctx: Abbreviated weekday]
en: We
et: K

[ctx: Abbreviated weekday]
en: Th
et: N

[ctx: Abbreviated weekday]
en: Fr
et: R

[ctx: Abbreviated weekday]
en: Sa
et: L

[ctx: Abbreviated 1 letter weekday Sunday]
en: S
et: P

[ctx: Abbreviated 1 letter weekday Monday]
en: M
et: E

[ctx: Abbreviated 1 letter weekday Wednesday]
en: W
et: K

[ctx: Abbreviated 1 letter weekday Thursday]
en: T
et: N

[ctx: Abbreviated 1 letter weekday Friday]
en: F
et: R

[ctx: Abbreviated 1 letter weekday Saturday]
en: S
et: L

en: Datetime Timestamp
et: Datetime ajatempel

en: Date part order: @order
et: Kuupäeva osa järjestus: @order

en: Time type: @time_type
et: Aja tüüp: @time_type

en: Time increments: @increment
et: Ajasamm: @increment

en: Selected combination of day and month is not valid.
et: Valitud päeva ja kuu kombinatsioon ei ole korrektne.
