Persian Date for Drupal 8 (8.x-3.15) - en to ca translation catalogue (51 entries)

en: Sunday
ca: diumenge

en: Monday
ca: dilluns

en: Tuesday
ca: dimarts

en: Wednesday
ca: dimecres

en: Thursday
ca: dijous

en: Friday
ca: divendres

en: Saturday
ca: dissabte

en: Year
ca: Any

en: Month
ca: Mes

en: Day
ca: Dia

en: Hour
ca: Hora

en: Minute
ca: Minut

en: Second
ca: Segon

en: Select list
ca: Llista de selecció

en: 1 minute
ca: 1 minut

en: About
ca: Detalls

en: Date and time
ca: Data i hora

en: 5 minute
ca: 5 minuts

en: 15 minute
ca: 15 minuts

en: Time increments
ca: Increments de temps

en: 10 minute
ca: 10 minuts

en: 30 minute
ca: 30 minuts

en: Format: %format. Leave blank to use the time of form submission.
ca: Format: %format. Deixa-ho en blanc per utilitzar la data de l'enviament del formulari.

en: Month/Day/Year
ca: Mes/Dia/Any

en: Day/Month/Year
ca: Dia/Mes/Any

en: Year/Month/Day
ca: Any/Mes/Dia

en: 24 hour time
ca: Format horari 24 hores

en: 12 hour time
ca: Format horari 12 hores

[ctx: Abbreviated weekday]
en: Sun
ca: dg.

[ctx: Abbreviated weekday]
en: Mon
ca: dl.

[ctx: Abbreviated weekday]
en: Tue
ca: dt.

[ctx: Abbreviated weekday]
en: Wed
ca: dc.

[ctx: Abbreviated weekday]
en: Thu
ca: dj.

[ctx: Abbreviated weekday]
en: Fri
ca: dv.

[ctx: Abbreviated weekday]
en: Sat
ca: ds.

[ctx: Abbreviated weekday]
en: Su
ca: dg

[ctx: Abbreviated weekday]
en: Mo
ca: dl

[ctx: Abbreviated weekday]
en: Tu
ca: dt

[ctx: Abbreviated weekday]
en: We
ca: dc

[ctx: Abbreviated weekday]
en: Th
ca: dj

[ctx: Abbreviated weekday]
en: Fr
ca: dv

[ctx: Abbreviated weekday]
en: Sa
ca: ds

[ctx: Abbreviated 1 letter weekday Sunday]
en: S
ca: dg.

[ctx: Abbreviated 1 letter weekday Monday]
en: M
ca: dl.

[ctx: Abbreviated 1 letter weekday Tuesday]
en: T
ca: dt.

[ctx: Abbreviated 1 letter weekday Wednesday]
en: W
ca: dc.

[ctx: Abbreviated 1 letter weekday Thursday]
en: T
ca: dj.

[ctx: Abbreviated 1 letter weekday Friday]
en: F
ca: D

[ctx: Abbreviated 1 letter weekday Saturday]
en: S
ca: ds.

en: Datetime Timestamp
ca: Marca horària de data i hora

en: Selected combination of day and month is not valid.
ca: La combinació de dia i mes seleccionada no és vàlida.
