Persian Date for Drupal 8 (8.x-3.15) - en to sl translation catalogue (11 entries)

en: Sunday
sl: nedelja

en: Monday
sl: ponedeljek

en: Tuesday
sl: torek

en: Wednesday
sl: sreda

en: Thursday
sl: četrtek

en: Friday
sl: petek

en: Saturday
sl: sobota

en: Year
sl: Leto

en: Month
sl: Mesec

en: About
sl: O modulu

en: Date and time
sl: Datum in čas
