Persian Date for Drupal 8 (8.x-4.1) - en to eu translation catalogue (39 entries)

en: Sunday
eu: Igandea

en: Monday
eu: Astelehena

en: Tuesday
eu: Asteartea

en: Wednesday
eu: Asteazkena

en: Thursday
eu: Osteguna

en: Friday
eu: Ostirala

en: Saturday
eu: Larunbata

en: Year
eu: Urtea

en: Month
eu: Hilabetea

en: Day
eu: Eguna

en: Hour
eu: Ordu

en: Minute
eu: Minutu

en: Second
eu: Segundu

en: Select list
eu: Aukeratu zerrenda

en: 1 minute
eu: minutu 1

en: About
eu: (r)i buruz

en: Date and time
eu: Data eta ordua

en: 5 minute
eu: 5 minutu

en: 15 minute
eu: 15 minutu

en: 10 minute
eu: 10 minutu

en: 30 minute
eu: 30 minutu

en: Format: %format. Leave blank to use the time of form submission.
eu: Formatua: %format. Hutsik utzi formularioaren bidalketaren data erabiltzeko.

en: Month/Day/Year
eu: Hilabetea/Eguna/Urtea

en: Day/Month/Year
eu: Eguna/Hilabetea/Urtea

en: Year/Month/Day
eu: Urtea/Hilabetea/Eguna

[ctx: Abbreviated weekday]
en: Sun
eu: Ig

[ctx: Abbreviated weekday]
en: Mon
eu: Al

[ctx: Abbreviated weekday]
en: Tue
eu: As

[ctx: Abbreviated weekday]
en: Wed
eu: Az

[ctx: Abbreviated weekday]
en: Thu
eu: Og

[ctx: Abbreviated weekday]
en: Fri
eu: Or

[ctx: Abbreviated weekday]
en: Sat
eu: Lr

[ctx: Abbreviated weekday]
en: Su
eu: Ig

[ctx: Abbreviated weekday]
en: Mo
eu: Al

[ctx: Abbreviated weekday]
en: Tu
eu: As

[ctx: Abbreviated weekday]
en: We
eu: Az

[ctx: Abbreviated weekday]
en: Th
eu: Og

[ctx: Abbreviated weekday]
en: Fr
eu: Or

[ctx: Abbreviated weekday]
en: Sa
eu: Lr
