Persian Date for Drupal 8 (8.x-4.1) - en to mk translation catalogue (10 entries)

en: Sunday
mk: Недела

en: Monday
mk: Понеделник

en: Tuesday
mk: Вторник

en: Wednesday
mk: Среда

en: Thursday
mk: Четврток

en: Friday
mk: Петок

en: Saturday
mk: Сабота

en: Date and time
mk: Датум и време

[ctx: ampm]
en: am
mk: предпладне

[ctx: ampm]
en: pm
mk: попладне
