Persian Date for Drupal 8 (8.x-4.0) - en to th translation catalogue (20 entries)

en: Sunday
th: อาทิตย์

en: Monday
th: จันทร์

en: Tuesday
th: อังคาร

en: Wednesday
th: พุธ

en: Thursday
th: พฤหัสบดี

en: Friday
th: ศุกร์

en: Saturday
th: เสาร์

en: Year
th: ปี

en: Month
th: เดือน

en: Day
th: วัน

en: Hour
th: ชั่วโมง

en: Select list
th: รายการที่เลือก

en: 1 minute
th: 1 นาที

en: About
th: เกี่ยวกับ

en: Date and time
th: วันที่และเวลา

en: 5 minute
th: 5 นาที

en: 15 minute
th: 15 นาที

en: 10 minute
th: 10 นาที

en: 30 minute
th: 30 นาที

en: Format: %format. Leave blank to use the time of form submission.
th: รูปแบบ:%format. เว้นว่างไว้เพื่อใช้เวลาในการส่งแบบฟอร์ม
