Persistent Login (2.0.1) - en to ru translation catalogue (6 entries)

en: Created
ru: Создано

en: Other
ru: Другое

en: Expires
ru: Истекает

en: Lifetime
ru: Время жизни

en: Remember me
ru: Запомнить меня

en: Persistent Login
ru: Запомнить вход в систему
