Persistent Login (2.2.4) - en to pl translation catalogue (26 entries)

en: Created
pl: Utworzono

en: Other
pl: Inne

en: Expires
pl: Wygasa

en: Lifetime
pl: Czas życia

en: Remember me
pl: Zapamiętaj mnie

en: Login Form
pl: Formularz logowania

en: Session cookie lifetime
pl: Długość życia ciastka sesyjnego

en: Last Used
pl: Ostatnie użycie

en: Provides a "Remember Me" feature on the login form.
pl: Włącza w formularzu użytkownika funkcjonalność "Zapamiętaj mnie"

en: Change lifetime and token limit
pl: Zmień czas trwania i liczbę tokenów

en: The maximum number of days for which a persistent login session is valid.  Enter <em>0</em> for no expiration.
pl: Maksymalna liczba dni gdy sesja trwałego logowania jest ważna.  Wpisz <em>0</em>, by wyłączyć wygasanie.

en: Maximum Tokens
pl: Maksymalna liczba tokenów

en: The maximum number of tokens per user.  Enter <em>0</em> for no limit.
pl: Maksymalna liczba tokenów na użytkownika. Wpisz <em>0</em>, by ominąć limit.

en: Cookie Prefix
pl: Prefix ciasteczka

en: Persistent Logins
pl: Trwałe Logowania

en: Persistent Login Settings
pl: Ustawienia trwałego logowania

en: The maximum number of days for which a persistent login session is valid
pl: Maksymalna liczba dni, kiedy trwała sesja logowania jest ważna

en: The maximum number of tokens per user
pl: Maksymalna liczba tokenów na użytkownika

en: The login form field label
pl: Etykieta pola formularza logowania

en: An error occurred while removing expired tokens
pl: Wystąpił błąd podczas usuwania wygasłego tokena

en: Unable to list tokens for user with uid @uid
pl: Nie udaje się stworzyć listy tokenów dla użytkownika z identyfikatorem @uid

en: No persistent logins have been created.
pl: Nie utworzono żadnych długotrwałych logowań

en: Form Label
pl: Etykieta formularza

en: The login form field label.
pl: Etykieta pola formularza logowania.

en: Invalid characters in cookie prefix
pl: Niedozwolone znaki w prefiksie ciasteczka

en: Cookie prefix cannot be "SESS" because it is used by the Drupal session cookie.
pl: Prefiks ciasteczka nie może zawierać "SESS", ponieważ takie oznaczenie jest już używane przez ciastka sesyjne Drupala.
