Persistent Login (2.2.4) - en to uk translation catalogue (6 entries)

en: Created
uk: Створено

en: Other
uk: Інше

en: Expires
uk: Дійсне до

en: Lifetime
uk: Час життя

en: Remember me
uk: Запам'ятати мене

en: Last Used
uk: Останнє використання
