Persistent Login (8.x-1.0-alpha4) - en to da translation catalogue (5 entries)

en: Created
da: Oprettet

en: Other
da: Anden

en: Expires
da: Udløber

en: Lifetime
da: Levetid

en: Remember me
da: Husk mig
