Persistent Login (8.x-1.0) - en to nl translation catalogue (6 entries)

en: Created
nl: Aangemaakt

en: Other
nl: Andere

en: Expires
nl: Vervalt

en: Lifetime
nl: Levensduur

en: Remember me
nl: Onthoud mij

en: Last Used
nl: Laatst gebruikt
