Persistent Login (8.x-1.11) - en to sv translation catalogue (6 entries)

en: Created
sv: Skapad

en: Other
sv: Övriga

en: Expires
sv: Upphör att gälla

en: Lifetime
sv: Giltighetstid

en: Remember me
sv: Kom ihåg mig

en: Persistent Login
sv: Beständig inloggning
