Persistent Login (8.x-1.2) - en to es translation catalogue (5 entries)

en: Created
es: Creado

en: Other
es: Otro(s)

en: Expires
es: Expira

en: Lifetime
es: Periodo de vida

en: Remember me
es: Recordarme
