Persistent Login (8.x-1.3) - en to no translation catalogue (5 entries)

en: Created
no: Opprettet

en: Other
no: Annet

en: Expires
no: Utløper

en: Remember me
no: Husk meg

en: Last Used
no: Sist brukt
