Persistent Login (8.x-1.4) - en to hu translation catalogue (13 entries)

en: Created
hu: Létrehozva

en: Other
hu: Egyéb

en: Expires
hu: Lejár

en: Lifetime
hu: Élettartam

en: Remember me
hu: Bejelentkezve maradok

en: Session cookie lifetime
hu: Munkamenet-süti élettartama

en: Last Used
hu: Utoljára használt

en: Provides a "Remember Me" feature on the login form.
hu: Egy „Bejelentkezve maradok” lehetőséget ad hozzá a webhely bejelentkezési oldalához.

en: When using Persistent Login, session cookie lifetime should be 0 so that sessions end when the browser is closed.  You can change this setting by editing <strong>services.yml</strong> and rebuilding the cache.
hu: A <em>Persistent Login</em> modul használata esetén a munkamenet-sütik élettartamát nullára kell állítani, így a munkamenetek véget érnek a böngésző bezárásával. Ez a beállítás a <strong>services.yml</strong> fájlban módosítható, ami után újra kell építeni a gyorsítótárat.

en: Change lifetime and token limit
hu: Élettartam és vezérjelek korlátjának módosítása

en: The maximum number of days for which a persistent login session is valid.  Enter <em>0</em> for no expiration.
hu: A megjegyzett bejelentkezések legfeljebb ennyi napig maradnak élők. Nullát megadva nincs korlátozás.

en: Maximum Tokens
hu: Vezérjelek felső határa

en: The maximum number of tokens per user.  Enter <em>0</em> for no limit.
hu: A felhasználónkénti vezérjelek számának felső határa. Nullát megadva nincs korlátozás.
