Persistent Login (8.x-1.7) - en to fr translation catalogue (6 entries)

en: Created
fr: Créé

en: Other
fr: Autre

en: Expires
fr: Expire

en: Lifetime
fr: Durée de vie

en: Remember me
fr: Se souvenir de moi

en: Last Used
fr: Dernière utilisation
