Persistent Visitor Parameters (1.0.0) - en to nl translation catalogue (7 entries)

en: Settings
nl: Instellingen

en: User
nl: Gebruiker

en: User ID
nl: Gebruikers-ID

en: Never
nl: Nooit

en: Custom
nl: Aangepast

en: Session
nl: Sessie

en: The user id.
nl: De gebruikers-ID.
