Persistent Visitor Parameters (1.0.1) - en to ca translation catalogue (7 entries)

en: Settings
ca: Paràmetres

en: User
ca: Usuari

en: User ID
ca: Identificador d'usuari

en: Never
ca: Mai

en: Custom
ca: Personalitzat

en: Registration URL
ca: URL de registre

en: Session
ca: Sessió
