Persistent Visitor Parameters (1.0.1) - en to no translation catalogue (7 entries)

en: Settings
no: Innstillinger

en: User
no: Bruker

en: User ID
no: Bruker-ID

en: Never
no: Aldri

en: Custom
no: Tilpasset

en: Session
no: Sesjon

en: The user id.
no: Bruker-IDen
