Persistent Visitor Parameters (1.0.1) - en to ja translation catalogue (7 entries)

en: Settings
ja: 設定

en: User
ja: ユーザー

en: User ID
ja: ユーザーID

en: Never
ja: なし

en: Custom
ja: カスタム

en: Session
ja: セッション

en: The user id.
ja: ユーザーID
