Persistent Visitor Parameters (2.0.0-alpha1) - en to ku translation catalogue (13 entries)

en: Status
ku: ڕەوش

en: Username
ku: ناوی تێپەڕبوون

en: Reset
ku: گەڕاندنەوە بۆ باری سەرەتایی

en: Settings
ku: سازکارییەکان

en: Name
ku: ناو

en: Default
ku: بنه‌ڕه‌ت

en: User
ku: بەکارهێنەر

en: User ID
ku: ID ی بەکارهێنەر

en: Page
ku: پەڕە

en: Never
ku: هیچ کاتێک

en: Custom
ku: درووستکراو

en: Last login
ku: دوا چوونەژوورەوە

en: Debug
ku: هەڵدۆزین
