Persistent Visitor Parameters (2.0.0-alpha1) - en to mn translation catalogue (9 entries)

en: Status
mn: Төлөв

en: Username
mn: Хэрэглэгчийн нэр

en: Reset
mn: Анхны хэвд оруулах

en: Settings
mn: Тохиргоо

en: Name
mn: Нэр

en: Default
mn: Анхны утга

en: User
mn: Хэрэглэгч

en: User ID
mn: Хэрэглэгчийн ID

en: Page
mn: Хуудас
