Persistent Visitor Parameters (2.0.0-alpha1) - en to se translation catalogue (5 entries)

en: Username
se: Geavahannamma

en: Name
se: Namma

en: User
se: Geavaheaddji

en: Page
se: Siidu

en: Sort by
se: Sirre
