Persistent Visitor Parameters (2.0.0-alpha4) - en to af translation catalogue (11 entries)

en: Username
af: Gebruiksersnaam

en: Reset
af: Herstel

en: Settings
af: Verstellings

en: Name
af: Naam

en: Default
af: Verstek

en: User
af: Gebruiker

en: Page
af: Bladsy

en: Never
af: Nooit

en: Last access
af: Laaste toegang

en: Apply
af: Pas toe

en: - All -
af: - Alle -
