Persistent Visitor Parameters (2.0.0-alpha4) - en to jv translation catalogue (16 entries)

en: Username
jv: Jeneng Panganggo

en: Reset
jv: Baléknā

en: Settings
jv: Sétingan

en: Name
jv: Jeneng

en: Default
jv: Gawan

en: User
jv: Panganggo

en: User ID
jv: ID panganggo

en: Page
jv: Kācā

en: Never
jv: Ora tahu

en: Custom
jv: Kostum

en: Last access
jv: Aksés terakhir

en: Last login
jv: Login terakhir

en: Desc
jv: Urut Mundur

en: Session
jv: Sési

en: - All -
jv: - Kabeh -

en: Asc
jv: Urut Maju
