Persistent Visitor Parameters (2.0.0-alpha4) - en to km translation catalogue (15 entries)

en: Status
km: ស្ថានភាព

en: Username
km: ឈ្មោះអ្នក​ប្រើ

en: Reset
km: កំណត់​ឡើង​វិញ

en: Settings
km: ការ​កំណត់

en: Name
km: ឈ្មោះ

en: Default
km: លំនាំដើម

en: User
km: អ្នក​ប្រើ

en: User ID
km: លេខ​សម្គាល់​អ្នក​ប្រើ

en: Page
km: ទំព័រ

en: Never
km: កុំ

en: Custom
km: ផ្ទាល់ខ្លួន

en: Last access
km: ចូលដំណើរការ​ចុងក្រោយ

en: Last login
km: ការ​ចូល​ចុង​ក្រោយ

en: Session
km: សម័យ

en: Debug
km: បំបាត់​កំហុស
